100 رویداد برتر جهان- شماره سوم لیست آرزوها؛

 مسابقات تنیس آزاد آمریکا، نیویورک؛ The US Open, New York, NY 

از فدرر تا سرنا ویلیامز

مسابقات تنیس اوپن آمریکا یکی از چهار تورنمنت بزرگ تنیس جهان (گرند اسلم)  است که در نیویورک برگزار می‌شود. این مسابقه یک مسابقۀ قهرمانی طاقت‌فرسا است که در زمین‌های سخت برگزار می‌شود.

مسابقات تنیس اوپن آمریکا یکی از جذاب‌تربن رویدادها برای تماشاگران است و فرصتی است برای تماشای بزرگترین استعدادهای تنیس جهان که برای جایزه‌ای مهم همچنین به رسمیت شناخته شدن نام‌شان رقابت می‌کنند، این مسابقات در قسمت مردان نخستین بار در سال 1881 و برای زنان در سال 1887 آغاز شده است. این رقابت هرساله در ماه های آگوست و سپتامبر در دوهفته‌ برگزار می‌شود.

رقابت‌های اصلی متشکل از پنج رویداد قهرمانی متفاوت است: تک‌نفره مردان و زنان، دونفره مردان و زنان و دونفره مختلط که البته همراه با رقابت‌های دیگری برای سالمندان،  نوجوانان و ویلچرسواران است. پس از سال ۱۹۷۸ این رقابت روی زمین‌های سخت در فلاشینگ مدوز-کرونو پارک برگزار شده ‌است. تفاوت مهم رقابت‌های آزاد آمریکا در ست آخر مسابقه است. در سه گرند اسلم دیگر، ست پنجم برای مردان و ست سوم برای زنان تا زمانی که یک ورزشکار با اختلاف دو گیم برنده شود ادامه می‌یابد، اما در آزاد آمریکا، مانند سایر ست‌ها، رقابت با تای-بریک (Tie-Break) پایان می‌پذیرد.

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

100 رویداد برتر جهان- شماره دوم لیست آرزوها؛100 رویداد برتر جهان- شماره چهار لیست آرزوها؛

برخی از مشتریان ما

در ارتباط باشیم


نشانی:

ایران – تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک وی، کوچه مهناز،  پلاک 27، کانون ایران نوین

تلفن:

02127634
09309000399

ساعات کاری:

شنبه تا چهارشنبه: 18 – 8:30

پنجشنبه: 13 – 8:30

ما را دنبال کنید

کلیه حقوق محفوظ است 1400-1399